Učesnici skupa Srbija jedna porodica poneli najveću srpsku zastavu ka Skupštini /VIDEO/
Na skupu “Srbija jedna porodica” učesnici su razvili najveću srpsku zastavu do sada, koja je, kako je ranije najavljeno, duga više od 500 metara i široka 10 metara. Zastavu od Ulice kneza Miloša prema Domu Narodne skupštine nosi veliki broj učesnika skupa, a na čelu kolone je ministar finansija Siniša Mali. Na skup je stigao veliki broj građana iz cele Srbije, a neki od njih su došli peške. Na okupljanje u Beogradu stiglo je i nekoliko hiljada Srba sa Kosova i Metohije. Sa Zelenog venca do Skupštine je stigao i korteo u kojem su bili mladi, kao i velika grupa bajkera koja je od Palate Srbija prošla kroz grad. Glavni program skup počinje u 18 časova, kada će okupljeni moći da vide humanoidne robote koji igraju “moravac”, a zatim će se obratiti predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Predsednik je najavio da će na skupu govoriti o programu za budućnost, delu novih mera kojima će država pomoći pre svega najsiromašnijima, kao i o tome pod kojim imenom će lista SNS nastupiti na izborima.
