Grupa građana iz Aranđelovca peške krenula na skup 27. juna u Beogradu /VIDEO/
Grupa građana, simpatizera i aktivista SNS krenula je pešice iz Aranđelovca ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu ”Srbija jedna porodica” koji će biti održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine. Oni nose zastave Srbije i zastave SNS i skandiraju ”Aco Srbine” u znak podrške predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Građani koji su krenuli peške iz Aranđelovca kažu da će proći kroz Lazarevac i da će pešačenjem do Beograda pokazati koliko je Srbija složna i jedinstvena i da će Srbija da pobedi politikom SNS i predsednika Aleksandra Vučića. Navode da se zalažu za saradnju, mir, politiku očuvanja bezbednosti, ekonomskog razvoja i da će pobediti pristojna Srbija. Jutros je i iz Petrovaradina grupa građana, simpatizera i aktivista SNS krenula pešice ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu ”Srbija jedna porodica”. Skup “Srbija jedna porodica” biće održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine, a na njemu će, kako je najavljeno, biti predstavljeni planovi i program za budućnost Srbije. Na skup je pozvao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kao i predsednica Skupštine Ana Brnabić, predsednik Vlade prof. dr Đuro Macut, ministar finansija Siniša Mali i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević.
