Građani došli da podrže politiku predsednika Vučića /ANKETA/ VIDEO/
Veliki broj građana iz unutrašnjosti Srbije krenuo je na skup “Srbija jedna porodica”, koji se održava na platou ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu.
Kako se vidi na snimcima objavljenim u medijima i na društvenim mrežama, građani su u velikom broju krenuli iz Aranđelovca, Topole, Smederevske Palanke, Mladenovca, Kragujevca, Sopota, Lazarevca, Obrenovca, Novog Pazara, Prijepolja, Priboja…
Oni nose zastave Srbije i navode da žele da podrže politiku mira i stabilnosti koju vodi predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Na skup dolazi i grupa Srba sa Kosova i Metohije.
Iz nekih mesta građani idu peške ka Beogradu – iz Novog Sada, Rume, Aranđelovca, Smederevske Palanke, Velike Plane, Smedereva.
Na platou ispred Doma Narodne skupštine počeo je program namenjen deci, a glavni program skupa počinje u 18 časova.
Najavljeno je da će pre toga biti razvijena najveća zastava Srbije.
Na skup je pozvao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kao i drugi zvaničnici, a najavljeno je da će na okupljanju biti predstavljeni planovi i program za budućnost Srbije.
