Tenis: Samo Krajinović uspešan prvog dana Monte Karla Studio B

Objavljeno: 13.04.2021. 18:07 Izmenjeno: 14.04.2021. 12:43

Najbolji igrač sveta Novak Đoković svoj nastup na Mastersu počinje sutra u meču protiv Italijana Janika Sinera

Prvo kolo na teniskom turniru Masters serije koji je počeo u Monte Karlu, za trojicu naših igrača bilo je ujedno i poslednje. Dušan Lajović završio je nastup posle poraza od Britanca Danijela Evansa sa 2:1, po setovima 6:3, 6:7 i 6:2, Miomir Kecmanović izgubio je od Fabija Fonjinija  posle 77 minuta igre, sa 6:2 i 7:5, dok je Laslo Đere praktično bio bez šansi protiv favorizovanog Rusa Karena Kačanova, od koga je izgubio sa 2:0, po setovima 6:4 i 6:1. Jedinu pobedu danas na teniskoj šljaci u Monaku, i to ubedljivu, postigao je Filip Krajinović, kome je Nikoloz Basilašvili iz Gruzije, posle prvog izgubljenog seta i rezultata 2:0, predao meč.