Pobede Zvezde, Borca i Čukaričkog Tanjug

Objavljeno: 18.02.2017. 20:02 Izmenjeno: 19.02.2017. 10:43

Fudbaleri čačanskog Borca pobedili su na svom terenu Bačku 1:0 (0:0), dok su Napredak i Voždovac remizirali bez golova.

Pobednički gol za Borac, vredan trećeg uzastopnog trijumfa u Superligi, dao je Lazar Jovanović 67. minutu.

Napredak nije uspeo da savlada Voždovčane na debiju trenera Vuka Rašovića, a gosti su poslednjih 10 minuta igrali sa desetoricom zbog isključenja Uroša Sinđića.

Plavšić i Petković za pobedu Zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su u istom ritmu kao jesenas i na stadionu Rajko Mitić savladali Novi Pazar 2:0 (1:0) u prvoj utakmici drugog dela Superlige Srbije.

Pred više od 15.000 gledalaca strelci su bili Srđan Plavšić u 41. i Marko Petković u 81. minutu.

Čukarički slavio preokretom na debiju Lalatovića

Fudbaleri Čukaričkog pobedom su počeli prolećni deo sezone, pošto su na Banovom brdu slavili protiv Javora 2:1 (0:1) u 22. kolu Superlige Srbije.

Čukarički je posle preokreta u drugom poluvremenu trijumfovao na debiju trenera Nenada Lalatovića, junak i strelac pobedničkog gola u 82. minutu bio je Aleksandar Jevitić, ujedno i asistent za pogodak Ognjena Ožegovića u 67. minutu.