Stefan Takov osvojio bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Estoniji tanjug

Objavljeno: 26.08.2023. 15:55 Izmenjeno: 26.08.2023. 15:55

Srpski tekvondo borac Stefan Takov osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 80 kilograma na Evropskom prvenstvu u olimpijskim kategorijama koje se održava u estonskom glavnom gradu Talinu. Mladi 21-godišnji Beograđanin je osvajanjem bronzane medalje u Talinu nastavio žetvu medalja, pošto je u junu osvojio srebrno odličje na Svetskom prvenstvu u Azerbejdžanu, ali tad se […]

Srpski tekvondo borac Stefan Takov osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 80 kilograma na Evropskom prvenstvu u olimpijskim kategorijama koje se održava u estonskom glavnom gradu Talinu. Mladi 21-godišnji Beograđanin je osvajanjem bronzane medalje u Talinu nastavio žetvu medalja, pošto je u junu osvojio srebrno odličje na Svetskom prvenstvu u Azerbejdžanu, ali tad se takmičio u kategoriji do 74 kilograma.