Čukarički blizu finala posle 4:2 protiv Partizana Tanjug

Objavljeno: 18.04.2018. 20:36 Izmenjeno: 19.04.2018. 11:43

Fudbaleri Partizana izgubili su od Čukaričkog na Banovom brdu 4:2 (2:2) u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije. Fudbaleri Mačve i Mladosti iz Lučana odigrali su danas u Šapcu 1:1 (1:1) u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije.

U utakmici koju je obeležilo izuzetno sadržajno prvo poluvreme, domaći tim je poveo majstorijom Petra Bojić, dvostrukog strelca na meču, već u drugom minutu utakmice.

Crno-beli su izjednačili autogolom Save Radića u 20. minutu, a ekipa Nenada Lalatovića je ponovo povela u 41. golom Asmira Kajevića, ali su gosti poravnali rezultat pogotkom Danila Pantića u 44.

U drugom poluvremenu, uprkos većem posedu crno-belih, domaći su golovima Bojića u 55. i Ognjena Mudrinskog u 90. minutu postavili konačan rezultat i stekli veliku prednost pred revanš.

Utakmicu su obeležili i povici sa tribina „Ðukiću, odlazi“ od strane gostujućih navijača.

Revanš meč igra se za tri nedelje na stadionu Partizana, dok je finale zakazano za 23. maj u Surdulici.

Remi Mačve i Mladosti u Šapcu

Fudbaleri Mačve i Mladosti iz Lučana odigrali su danas u Šapcu 1:1 (1:1) u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije.

Domaćin je poveo golom Nikole Milinkovića u 26. minutu, a devet minuta kasnije izjednačio je Stefan Dimić.

Revanš je na programu 9. maja u Lučanima.

U drugom polufinalu od 18:30 na Banovom brdu sastaju se Čukarički – Partizan.