Srednja zanatska škola u Rakovici dobila nove toalete Studio B

Objavljeno: 25.10.2018. 15:15 Izmenjeno: 25.10.2018. 15:15

Srednja zanatska škola u Rakovici, koju pohadja 240 učenika sa smetnjama u razvoju, dobila je nove toalete, zahvaljujući kompaniji Unilever i njihovoj društveno odgovornoj akciji ,,Domestos, čista petica za higijenu’’. Ta kampanja promoviše važnost održavanja higijene medju mladima i pomaže da u školama u Srbiji čistoća bude na najvišem nivou.

 

Obnova toaleta u Srednjoj zanatskoj školi u Rakovici počela je 2015. godine kada su obnovljena 2, od ukupno 4 toaleta koja su sada završena. Direktor škole Milovan Marković naglašava da je akcija ,,Domestos, čista petica za higijenu’’ značajno pomogla da se unaprede higijenski uslovi u toj školi, koju pohađa oko 240 učenika sa smetnjama u razvoju.

Obnova toaleta u ovoj školi nastavak je kampanje „Čista petica za higijenu“, kojom kompanija Unilever i brend „Domestos“ nastoje da pomognu u unapređenju higijenskih standarda u školama u Srbiji.

Iz kompanije Unilever najavljuju da će u narednom periodu donirati Domestos, univerzalno sredstvo za čišćenje svakoj osnovnoj školi u Srbiji.

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Povezane vesti

Vremenski podaci

Petak
-

Trenutna temperatura 22°C

-

Subota
Pretežno sunčano

Max: 29°C
Min: 19°C

Pretežno sunčano

Vremenska prognoza za 5 dana