Novi sportski rekviziti za đake škole „Karađorđe“ u Ostružnici Studio B

Objavljeno: 12.10.2018. 20:15 Izmenjeno: 12.10.2018. 20:15

Državni sekretar Ministarstva za sport Predrag Peruničić i predsednik opštine Čukarica Srđan Kolarić posetili su školu „Karađorđe“ u Ostružnici i tom prilikom uručili donaciju Ministarstva za sport i omladinu, koja se sastoji od sportskih rekvizita . U pitanju su golovi sa specijalnom zaštitom stativa, koševi sa bezbednim košarkaškim tablama, mrežice za odbojku, košarku i fudbal, kao i 40 lopti za sve grupne sportove.

foto printskrin  www.cukarica.rs

Razigrani učenici jedva su dočekali da isprobaju nove lopte, ali i sportske kvalItete proslavljenog rukometnog asa Peruničića. Profesor fizickog vaspitanja ne krije zadovoljstvo zbog vrednih poklona ali ljudski i profesionalno je zeleti više.

Kako najavljuju nadležni,ministarstvo će nastaviti da pomaže i oprema škole sirom Srbije.

Roditelji,bake i deke, na drugoj strani,  srećni su jer će njihovi najdraži konačno moći da vežbaju u jednoj  pravoj, dobro opremljenoj  fiskulturnoj sali.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Povezane vesti

Vremenski podaci

Subota
-

Trenutna temperatura 22°C

-

Nedelja
Pretežno sunčano

Max: 29°C
Min: 19°C

Pretežno sunčano

Vremenska prognoza za 5 dana