Razbijen izlog SNS u Knjaževcu

Objavljeno: 05.03.2016. 21:55 Izmenjeno: 05.03.2016. 21:55

Opštinski odbor SNS u Knjaževcu saopštio je večeras da su nepoznati počinioci, samo nekoliko sati nakon raspisivanja parlamentarnih izbora, u noći između petka i subote bacili kamenicu i tom prilikom razbili izlog na prostorijama stranke u centru grada.

„Podsećamo građane Knjaževca da se identičan incident dogodio i novembra prošle godine, što nedvosmisleno ukazuje na iste, sramne i bezobzirne motive počinioca.Policija je izvršila uviđaj i intenzivno traga za nepoznatim počiniocima koji su počinili ovo razbojničko delo koje ima političku pozadinu“, navodi se u saopštenju.

„Divljački napadi na Srpsku naprednu stranku neće zaustaviti promene koje građani Knjaževca željno isčekuju. Ovom prilikom poručujemo svim političkim akterima da će Srpska napredna stranka i pored ovakvih napada nastaviti sa pozitivnom i poštenom izbornom kampanjom koja će rezultirati ubedljivom pobedom na predstojećim izborima“, dodaju naprednjaci iz Knjaževca.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Povezane vesti

Vremenski podaci

Četvrtak
Pretežno vedro

Trenutna temperatura 21°C

Pretežno vedro

Petak
Pretežno sunčano

Max: 25°C
Min: 10°C

Pretežno sunčano

Vremenska prognoza za 5 dana