Obrenovačka biblioteka pokrenula akciju čitanja bajki za decu Beoinfo

Objavljeno: 25.03.2020. 14:13 Izmenjeno: 25.03.2020. 14:13

Biblioteka „Vlada Aksentijević” iz Obrenovca pokrenula je akciju čitanja bajki najmlađima na svojoj Fejsbuk stranici, gde će svakodnevno od 10 do 12 časova objavljivati po jedan snimak čitanja bajki, saopšteno je iz ove ustanove.

Akciji su se prvi odazvali glumci „Obrenovačkog pozorišta” Ognjen Drenjanin i Katarina Barjaktarević, a zatim i drugi dramski umetnici.

Direktor Biblioteke Vukašin Ljuština pozvao je i ostale da učestvuju u ovoj akciji.

– Pozivam sve glumce da nam se jave i ulepšaju deci vreme koje u ovom teškom trenutku provode kod kuće. Zahvaljujem svima koji su volonterski uzeli učešće u ovoj akciji i pristali da našim najmlađima ulepšaju dane koje provode u svojim kućama. Ova akcija zaista daje rezultate i imamo sve više pregleda na našoj stranici. Ukoliko budemo u mogućnosti, u planu nam je da kao bonus u narednom periodu postavimo i nekoliko bajki na mađarskom jeziku i eventualno na još nekim od jezika nacionalnih manjina – rekao je Ljuština.

Svi snimci mogu se pogledati naknadno na Fejsbuk stranici ove biblioteke.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Povezane vesti

Vremenski podaci

Nedelja
Pretežno vedro

Trenutna temperatura 32°C

Pretežno vedro

Ponedeljak
Sunčano

Max: 34°C
Min: 22°C

Sunčano

Vremenska prognoza za 5 dana