Zvezdina agonija nastavljena u Atini, osmi uzastopni poraz Studio B

Objavljeno: 05.03.2021. 09:08 Izmenjeno: 06.03.2021. 11:50

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Olimpijakosa u Arini 94:79 u utakmici 28. kola Evrolige.

Bio je to osmi uzastopni poraz beogradskih crveno-belih u elitnom takmičenju i sada imaju skor 7-21.

Marko Simonović bio je najefikasniji kod Zvezde sa 19 poena, Ognjen Dobrić postigao je 11, a Džordan Lojd 10 poena.

Kod Olimpijakosa Šakil Mekisik ubacio je 20, Saša Vezenkov 17 poena.

U narednom kolu, 11. marta, Zvezda dočekuje Himki.

Radonjić: Bez energije i „meko“ u odbrani

Čestitke Olimpijakosu, bili su bolji do nas večeras. Odigralo smo „meko“ u odbrani, bez energije. Igrali smo bolje u drugom poluvremenu, ali ispostavilo se da to nije dovoljno za više od ovoga večeras, rekao je trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić posle poraza u Pireju 94:79.

„Ono što je za nas vrlo važno, igrali smo sa Holom i Nokom večeras koji su odigrali prve minute nakon više od mesec dana. To je za nas od velike važnosti jer smo igrali sa vrlo kratkom rotacijom jako dugo“ rekao je trener crveno-belih na konferenciji za medije u Atini.