Andrea Radulović je izrazila zadovoljstvo što prisustvuje ovom događaju jer se, kako je navela pre nego što je počela da se bavi politikom i bude deo Gradske uprave, godinama bavila marketingom.
– Marketing je ostao moja velika ljubav. Zato mi je još draže što ispred Grada Beograda mogu da podržim jedan ovakav događaj koji okuplja mlade stručnjake iz sveta marketinga. Iz tog razloga, Grad Beograd je u saradnji sa Privrednom komorom Beograda, odlučio da sekciji IP dodeli dva besplatna kursa digitalnog marketinga koje komora organizuje – istakla je ona i pozvala marketing stručnjake da daju predloge za promociju Beograda.
Ovo je peta po redu konferencija koju organizuje Sekcija mladih profesionalca.
Zamenica predsednika Skupštine grada učestvovala je danas i na panelu „Obrazovanje kroz praksu” u okviru projekta „Škola poslovnih veština”. Ona je mladima predstavila Fondaciju za mlade talente grada Beograda i projekat „Bg praksa”.
Cilj projekta je da studenti steknu znanja i veštine koje mogu koristiti u svom profesionalnom usavršavanju.
Realizaciju projekta pomogli su Grad Beograd, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, MOS, uz partnerstvo Američke ambasade.




