Izmene saobraćaja Beoinfo

Objavljeno: 12.02.2021. 21:25 Izmenjeno: 12.02.2021. 21:25

Izmene na linijama javnog prevoza tokom radova na saobraćajnici Borska – petlja „Lasta”.

Zbog izvođenja radova na proširenju saobraćajnica u Save Maškovića, Crnotravskoj i Bulevaru oslobođenja doći će do izmene na linijama javnog prevoza u periodu od 15. februara do 1. maja, saopštili su iz Sekretarijata za javni prevoz.

Autobusi na linijama 47 i 48 u oba smera saobraćaće ulicama Bulevar oslobođenja, Baštovanska, Paunova Crnotravska, Bahtijara Vagabzade i dalje redovnim trasama. Vozila na liniji 49 kretaće se u oba smera ulicama Voždovački kružni put, Bebelova, Baštovanska, Paunova, Crnotravska i dalje redovnom trasom.

Autobusi na liniji 50 saobraćaće u oba smera ulicama Voždovački kružni put, Bebelova, Baštovanska, Paunova, Crnotravska, Bahtijara Vagabzade i dalje redovnom trasom.

Vozila na linijama 401 i 402 kretaće se u oba smera ulicama Bulevar oslobođenja, Baštovanska, Paunova i dalje redovnim trasama.
Autobuske linije: 403, 405, 406, 407, 408, 409 i 503 u oba smera ići će od terminusa „Voždovac“, Bebelove, Baštovanske i Paunove, dok će minibus na linijima 406L i 409 saobraćati u oba smera redovnim trasama, navodi se u saopštenju.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Povezane vesti

Vremenski podaci

Ponedeljak
Vedro

Trenutna temperatura 19°C

Vedro

Utorak
Pretežno sunčano

Max: 29°C
Min: 15°C

Pretežno sunčano

Vremenska prognoza za 5 dana