Poraz Srbije od Engleske na startu Evropskog prvenstva, odlučio gol Belingema tanjug

Objavljeno: 17.06.2024. 10:55 Izmenjeno: 17.06.2024. 11:01

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je večeras u Gelzenkirhenu od selekcije Engleske rezultatom 1:0 (1:0) u meču prvog kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Jedini gol na utakmici postigao je Džud Belingem u 13. minutu. U prvom meču prvog kola grupe C, selekcije Danske i Slovenije su odigrale ranije danas bez pobednika, 1:1. Srbija […]

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je večeras u Gelzenkirhenu od selekcije Engleske rezultatom 1:0 (1:0) u meču prvog kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Jedini gol na utakmici postigao je Džud Belingem u 13. minutu. U prvom meču prvog kola grupe C, selekcije Danske i Slovenije su odigrale ranije danas bez pobednika, 1:1. Srbija će u četvrtak od 15 časova u drugom kolu grupe C igrati protiv Slovenije, dok će se tri sata kasnije sastati Danska i Engleska.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je fudbalskim reprezentativcima Srbije na velikoj borbi u utakmici protiv Engleske u prvom kolu grupe C Evropskog prvenstva u Nemačkoj, u kojoj je reprezentacija Srbije poražena rezultatom 1:0. „Dragi naši fudbaleri, hvala za veliku borbu. Bićemo svim srcem uz vas do kraja! Napred, Srbijo“, naveo je Vučić na Instagram profilu buducnostsrbijeav. Reprezentacija Srbije je poražena u ovoj utakmici, ali je posebno u drugom poluvremenu ostavila dobar utisak, a u preostale dve utakmice grupne faze igra protiv Slovenije (20. jun, 15.00) i Danske (25. jun, 21.00).