Zvezda nastavila seriju pobeda, ali primila gol Tanjug

SportSport Pocetna 13. 08. 2017. 21:18:49

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su i petu uzastopnu pobedu na startu Superlige, pošto su danas u utakmici 5. kola savladali Bačku 3:1 (1:0).Partizan u 89. minutu do pobede u Novom Sadu

Pred 12.400 gledalaca na stadionu „Rajko Mitić“, trener Vladan Milojević šansu je pružio uglavnom „rezervistima“ i većinu startera sačuvao za gostovanje Krasnodaru.

Istina, Zvezda je posle sedam mečeva primila gol, ali to sigurno neće uticati na pobedničko raspoloženje u ekipi.

Sva tri gola crveno-beli su postigli posle kornera Nenada Milijaša, a pogađali su Aleksandar Pešić u 38, Abraham Frimpong u 54. i Uroš Račić u 86, dok je jedini strelac za Bačku bio Damir Čeković u 82. minutu.

Partizan u 89. minutu do pobede u Novom Sadu

Fudbaleri Partizana savladali su večeras Vojvodinu u Novom Sadu 1:0 (0:0) u derbiju 5. kola Superlige i vratili se na pobednički kolosek posle poraza u prethodnom kolu od Voždovca.

Gol vredan tri boda i odlične najave prvog meča protiv Videotona u plej-ofu Lige Evrope postigao je Bojan Ostojić u 89. minutu.

Jedna loša reakcije odbrane koštala je Novosađane prvog poraza ove sezone, nakon startna četiri trijumfa.